Klaverjascompetitie – Geef je snel op!

Beste mensen,
Het nieuwe bestuur laat er geen gras over groeien, en het grote delegeren is begonnen. Maar voor een goed doel en ik heb dan ook graag gehoor gegeven om het klaverjassen in Rio een begrip te maken.
Afgelopen weken hebben we al een paar potten gespeeld, en we waren het er allemaal over eens, dit smaakt naar meer en hoe meer zielen hoe meer vreugd. We willen er een heuse verenigingsactiviteit van maken, open voor leden en niet leden, het liefst Nederlands maar zeker niet noodzakelijk.
Elke drie weken gaan we klaverjassen en aan het einde van de rit is er een klaverjas koning of koningin van Rio, met als belangrijkste prijs de eer, maar wellicht meer.
De competitie wordt gespeeld op 8 avonden, te beginnen op woensdag 21 juni. De eerste 5 avonden zijn voorrondes. Indien je niet alle avonden kan, dan is dat geen probleem, want alleen de beste drie avondresultaten per persoon tellen mee. In principe speelt een ieder drie bomen per avond met een roulerende maat. De variant die we spelen is Amsterdams met verplicht maken. Zegt dit je allemaal niets, maakt niet uit, dan is het allemaal zo uitgelegd. Net als roem, nat en pit.
De 8 besten spelen de twee halve finales, daarvan de 4 besten de finale, die wederom uit drie bomen bestaat. Iedereen die niet tot de halve finales of finale doordringt speelt wel, maar in nog te benoemen te veel nat finales.
De waarschijnlijke speelavonden zijn:
Voorrondes: 21 juni, 12 juli, 2 aug, 23 aug, 13 september
Halve finales: 4 oktober en 25 oktober
Finales: 15 november
Lijkt het je wat, laat het dan even weten via een email naar: activiteitencoordinator@nederlandsevereniging.com.br
Wij hebben er zin in en het beloven acht gezellige avonden te worden en nog spannend ook.Met vriendelijke groet,

Sebas van den Ende,
coordinator van de sub-kaart commissie, sectie klaverjas, van de Nederlandse Vereniging te Rio de Janeiro.♠️♥️♣️♦️